סוג מוסד:
פרטים
 • ראש האולפנה:
  צוריה הלוי
 • רשת:
  מרכז ישיבות ואולפנות בנ"ע
 • כיתות:
  ט-יב
 • כמה כיתות בכל שכבה? (ממוצע)
  1
 • כמה תלמידות בכיתה? (ממוצע)
  20
 • מהיכן מגיעות התלמידות?
  מכל הארץ
על האולפנה:

אולפנת "קומי אורי" בפתח תקוה היא מרחב של צמיחה וגדילה מתוך עבודת ה' לבנות המבקשו להוציא אל הפועל כחות חיים שונים. באולפנה ישנה חבורה מופלאה של בנות שהמחבר ביניהם הינו רצון לשיח חי והתקדמות בעבודת ה'. הבנות שותפות בבנייה והיצירה של המרחבים השונים והאוירה באולפנה.

תכנית לימודים אישית
בתחילת השנה נבנית עם כל בת תכנית לימודים אישית המותאמת לשאיפותיה, כחותיה ויכולןתיה של התלמידה. התכנית נבנית תוך מחשבה והסתכלות עמוקה על מכלול האישיות, הכחות והאתגרים הניצבים בפני כל בת. "אין אדם לומד תורה אלא במקום שלבו חפץ" - הבחירה החופשית, החפץ והרצון הם המניעים העיקריים ללקיחת אחריות וממילא חשוב לנו שכל בת תברר את הרצון שלה ובשיתוף עם הצוות תבחר בדרך המותאמת אליה.

בית מדרש
באולפנה קיים בית מדרש עם מגוון רחב של ספרי קודש מעולם האמונה, החסידות וההלכה בראשותו של הרב אייל ישראל שטרנליב. בבית המדרש מועברים שיעורים, חבורות וחברותות בהנחיית הרב אייל ישראל, ודמויות שונות מהצוות. במהלך השנה אנו זוכים לפגוש דמויות נוספות של תלמידי חכמים ושיעורים שונים.

משק חקלאי
המשק החקלאי שלנו כולל עצים, פרחים, פירות וירקות. יש בו חממה בעלת אמצעים משוכללים ובה גדלים גידולים שונים. במשק מתקיימות פעילויות שונות הקשורות בעבודת אדמה, בנייה בבוץ, בנייה בעץ, שזירת פרחים ורוקחות טבעית.

מגמות יצירתיות ומרחבי עשייה
מתוך רצון לתת לכל בת את המקום שלה לבטא ולהוציא לאור את הגוון המיוחד שלה - המגמות שלנו הן מגמות יצירתיות המאפשרות ביטוי אישי, ועשייה ממקום מחובר ועמוק. המגמות הן מגמת מחול, מגמת אומנות ועיצוב ומגמת תאטרון. מלבד המגמות מתקיימים חוגי העשרה שונים בשעות אחה"צ ומרחבי יצירה ועשייה מגוונים (חדר מוסיקה, סטודיו לאומנות).

מאפייני התלמידות:

הבנות שמגיעות לקומי אורי הן בנות המבקשות להוציא את הכחות השונים הטמונים בהן אל הפועל, מעבר לתחום הלימודי. הבנות מגיעות עם רקע ורצון של חיבור לקודש ועבודת ה', ומעולם תרבותי- הלכתי השואף התואם לערכי התורה של בת ישראל.

באולפנה ישנה אפשרות לקבלת סיוע לימודי ורגשי לפי הצורך. באולפנה קיימת מעטפת רגשית משמעותית - עובדות סוציאליות, מטפלות רגשיות וצוות חינוכי עם אוריינטציה רגשית.

מיקום

שמואל הנגיד 8, פתח תקווה, ישראל

מגמות ומסלולי לימוד:
 • מגמות:

  אמנות ועיצוב

  תיאטרון

  מחול

 • באולפנה ישנו בית מדרש פעיל ברוח החסידות. בבית המדרש מתנהל לימוד ושיח המבקש לגעת בעומק הנפש ובשורשי החיים. ניגשים לבגרות בתנ"ך, תושב"ע, מחשבת ישראל.
 • באולפנה ישנה תוכנית לימודים אישית לכל בת המותאמת ליכולותיה ושאיפותיה.
תחומי לימוד:
לשאלות ובירורים - צרו קשר עם האולפנה:
איך נרשמים?

לפרטים והרשמה: 0547444416

תנאי קבלה:

קוד לבוש תורני - חולצת 3/4 וחצאית ארוכה. עולם תוכן התואם בת ישראל.

לפרטים נוספים התקשרו לאולפנה:
לשאלות ובירורים - צרו קשר עם האולפנה:

הפנייה שלך נשלחה!
מקווים שצוות האולפנה יחזור אליך בקרוב