פרטים
 • ראש האולפנה:

  רחלי קפלן

 • רשת:

  רשת נעם-צביה

 • כיתות:

  ז-ח, ט-יב

 • מספר כיתות בשכבה:

  4

על האולפנה:

אולפנת מעלה אדומים

אולפנת צביה מעלה אדומים היא אולפנה תורנית לבנות ממעלה אדומים, ירושלים והסביבה. קיימת אפשרות לפנימיה מלאה או חלקית. האווירה באולפנה טובה ושמחה, חשוב לנו שהבנות יאהבו את המקום ושפשוט ישמחו לבוא ללמוד. לכן אנחנו משקיעים מחשבה בעיצוב האולפנא וטיפוחה, מעודדים קשר בין בנות השכבות השונות ופתוחים לשמוע את רצונותיהן של הבנות.

בפנימיה מושם דגש על אווירה ביתית וחמה, וגם בנות הגרות קרוב לאולפנה מעדיפות לישון בפנימיה ולא בבית.

הפעילויות החברתיות הן מרכיב חשוב בתהליך החינוכי של האולפנה, מתקיימת פעילות חברתית עניפה ומגוונת וכוללת טיולים, חוגים, שבתות אולפנה, ימי עיון, סמינריונים, פעילות ראש חודש ועוד.

הרמה הלימודית גבוהה, חשוב לבנות להשקיע בלימודיהן והן מגיעות להישגים גבוהים.

האולפנה רואה ערך עליון בפיתוח כוחותיה הרוחניים של התלמידה. אנו מחנכים את הבנות ל"תורת חיים" מתוך אמונה כי בכל תחומי החיים ניתן לקדש שם שמים, בהתאם לדרכה של הבת. חלק ניכר מהפעילות החברתית מוקדש לכך - ערבי התעוררות, ימי עיון לקראת חגים, שיחות עם רבנים, "טישים", שירה, ריקוד וניגונים במטרה לבנות עולם רוחני חי ועשיר.

חינוך לנתינה - החזון הוא מעורבות חברתית באולפנא ובקהילה. הבנות מתנדבות ברחבי העיר אצל משפחות הזקקות לעזרה, ובמסגרות חינוך ורווחה ברחבי העיר. גם באולפנא הבנות לוקחות חלק פעיל בעשייה החל מתורנויות ארוחת צהרים עד להרמת פרויקטים עצמאיים מתוך חזון של יצירה, עשייה ונתינה.

מגמות:

לימודי ארץ ישראל
כימיה
ביולוגיה
פיזיקה
אמנות
תקשורת

תנאי קבלה:

התאמה תורנית, התאמה למוסד פנימייתי