סוג מוסד:
פרטים
 • ראש האולפנה:
  הרב ליאור הלפרין
 • רשת:
  מרכז ישיבות ואולפנות בנ"ע
 • כיתות:
  ז-ח, ט-יב
 • מספר כיתות בשכבה:
  3
על האולפנה:

אולפנת נריה

אולפנת בני עקיבא נריה היא אולפנה תורנית המיועדת בעיקר לבנות גוש טלמונים והסביבה. האולפנה מחנכת את תלמידותיה להתפתחות תורנית, לימודית ומקצועית המשולבת עם בניית האישיות ותרומה לקהילה, וזאת כדי להצמיח בוגרות שאי"ה, ישמשו כשליחות ויקדמו ערכים ותהליכים משמעותיים בעם ישראל.

מאפיינים עיקריים של אולפנת נריה:
1 .אולפנה תורנית- ציונית ההולכת בדרכם של הרב קוק והרב נריה.
2 .שאיפה למצויינות בכל תחומי החיים ולבניית אישיות פועלת ומשפיעה.

הגישה החינוכית שלנו

אולפנת נריה שמה לה למטרה לחנך את הבנות לקיום תורה ומצוות מתוך שמחה ותחושת שייכות עמוקה לעם לארץ ולמדינה.
דגש מיוחד מושם על יצירת קשר אישי חם בין הצוות לבין כל אחת מן הבנות מתוך רצון ללוות אותן בשנים המשמעותיות לבניית אישיותן.

הייחודיות שלנו

באולפנת נריה לומדות בנות המבקשות למצות את כישרונותיהן ושואפות להגיע למצויינות לימודית.
בד בבד, מושם דגש על מערך תמיכה וסיוע לבנות הזקוקות לכך.החינוך החברתי הינו חלק בלתי נפרד מן הפעילות השוטפת באולפנה. הבנות נפגשות עם מרצים שונים, לומדות בחברותא, משתתפות בחוגי העשרה, תוכנית בית מדרש, טיולים ושבתות משותפות וסמינריונים.

פנימיה חלקית

החל מכיתה ט' האולפנה פועלת במתכונת של פנימיה חלקית. הבנות נשארות לפעילות ערב וללינה פעמיים בשבוע. הפעילות במסגרת זו מאפשרת קיום פעילות חברתית ותורנית עשירה, פעילות של נתינה והתנדבות, מפגש חברתי משמעותי בין הבנות ושיתוף הבנות בקביעת אורחות החיים באולפנה ובניהולם.

מגמות:

ביולוגיה
פיזיקה
תקשורת
אמנות
מדעי המחשב
לימודי ארץ ישראל

תוכן שיווקי
תנאי קבלה:

1 .מחוייבות לאורח חיים דתי ושאיפה להתקדמות תורנית.2 .דמות ערכית שתשתלב במרקם החברתי ותשפיע עליו לטובה. 3 .מחוייבות ללמידה והבעת רצון לסיים עם תעודת בגרות.