פרטים
 • ראש האולפנה:
  מתן אדלר
 • רשת:
  מרכז ישיבות ואולפנות בנ"ע
 • כיתות:
  ז-ח, ט-יב
 • כמה כיתות בכל שכבה? (ממוצע)
  2
על האולפנה:

אולפנת רעות

אולפנת בנ"ע רעות בפתח תקוה מחנכת את תלמידותיה לערכים ציוניים ברוח התורה, ומתמחה ביצירת אקלים תומך ומכיל המאפשר לכל בת להצטיין ולהתפתח. צוות האולפנה ידוע במקצועיותו ובמסירותו, והאווירה חמה ומשפחתית.
במהלך השנים זכתה אולפנת רעות בהערכה רבה ובפרסים. שיטות הלימוד החדשניות והייחודיות שפיתחנו מהוות מודל למוסדות חינוך רבים, בארץ ובעולם. בוגרות רבות נשארות בקשר עם צוות האולפנה, ומקבלות הכוונה ועצות טובות גם בהמשך דרכן בלימודים הגבוהים באקדמיה.

מצוינות ערכית

אנו מכוונים את הבנות לשאוף למצויינות ערכית-רוחנית תוך חיזוק המוטיבציה האישית, ומכינים אותן לעמידה בפני אתגרים והתמודדות עם שאלות אמוניות עמוקות וסוגיות אקטואליות ויומיומיות. המסגרת החינוכית של האולפנה מושתתת על בחירה חופשית, כדי לאפשר ביסוס של יכולות אלו.

מצוינות לימודית

הלמידה היא בכיתות קטנות של עד 20 תלמידות כדי לתת מענה לימודי אישי לכל אחת. קיים מערך תיגבור לימודי במגוון מקצועות לרווחת התלמידות, לאחר סיום הלימודים ובשעות הערב. באולפנה מופעלת תוכנית ייחודית של יזמות עסקית, סטארטאפ והעצמה אישית בשיתוף עמותת יוניסטרים. במהלך תוכנית זו בונות התלמידות מיזם עסקי בהנחיית אנשי עסקים מובילים בישראל ובתמיכתם. העמותה מלווה את בוגרות התוכנית גם בהמשך דרכן.

מצוינות חברתית

באולפנת רעות פעילות חברתית עשירה ומגוונת: ערבי כיתה, טיולים וימי שדה, שבתות אולפנה, סמינריונים והרצאות. באולפנה שמים דגש רב על מעורבות חברתית ותרומה לקהילה.

המקום שלך למצוינות לחיים

החיים בפנימייה מעניקים לבנות אפשרות לעצמאות וללקיחת אחריות, ונותנים להן הכנה טובה יותר לחיים הבוגרים וכלים למימוש עצמי. הפנימייה מהווה הזדמנות מעולה לחוויות משמעותיות, חברתיות וערכיות. כמו כן מתקיים במסגרת השהות בפנימיה בית ספר ערב, שמסייע לבנות להצליח בלימודים ולהגיע למצוינות לימודית.

בנוסף מתקיימים חוגים מגוונים כמו קרב-מגע, נגינה, קולנוע, זומבה, פיתוח קול, ופרויקטים נוספים.

המחרשה  - מרכז למידה לתלמידות התיכון בשעות הערב, עם תגבור לימודי המועבר על ידי סטודנטיות.

מיקום

אולפנת רעות, שמואל הנגיד, פתח תקווה, ישראל

מגמות ומסלולי לימוד:
 • אמנויות העיצוב
  מינהל עסקי
  מדעים
  מחול
  מקצועות היהדות
  גיאוגרפיה ופיתוח הסביבה

לשאלות ובירורים - צרו קשר עם האולפנה:
תנאי קבלה:

א. הבעת רצון להתקדמות רוחנית. ב. שאיפה למצויינות. ג. התנהגות
הולמת בת דתית

לשאלות ובירורים - צרו קשר עם האולפנה:

הפנייה שלך נשלחה!
מקווים שצוות האולפנה יחזור אליך בקרוב